en_US
en
off
Mobile View
Desktop View

Oto Yan Sanayi Tic. Ltd. Şti.

0232 257 60 12

 
 
 
Hakkımızda
1934

Hakkımızda


 

GÜRMER OTOMOTİV; 1976 Yılın'da MEHMET GÜRKAN TAŞYAĞAN tarafından Oto Yedek Parça Ticareti olarak kurulmuştur.

1988 Yılın'da Volan Dişlisi ve Direksiyon Mili imalatı yaparak faaliyetine devam etmiştir.1994 yılında GÜRMER OTO YAN SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ olmuştur.

2008 Yılın'dan Oto Ydek Parça bırakılarak özellikle Araç, Pick Up, SUV,Ticari ve Hafif Ticari gruplarına ait aksesuar ithalat ve üretimi yapan İzmir'de faaliyetlerine devam eden, konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.


Toptan satış konusunda profesyonel anlamda oluşturduğu alt yapısı ve birikimlerini, perakende ve üretim konusunda da devam ettirmektedir.

Yeni yapılanma süreci ve yatırımlarımız ile de, Araç, SUV, Pick Up,Ticari ve Hafif Ticari Gruplar’ı ile ilgili konsept bir yapıya ulaşmıştır.Üertim merkezimizde,

İmalat,üretim,Perakende satış ve montaj işlemleri yapılmaktadır.


Üretim Hizmetleri – (Paslanmaz Çelik (Krom) / Alüminyum ) ile, proje, tasarım, üretim, fason üretim ve ithalat çalışmaları ile, faaliyetlerini her geçen gün daha üst seviyelere taşımaktadır.

Amacımız yüksek  kalitede ürün tedariği yapmak, bunları en uygun şartlar ile tüketicilere ulaştırmaktır.Bu konuda gerekli memnuniyeti sağlıyabilmek amacı ile, profesyonel üreticilerden tedarik edilen ürünler yanında, aynı anlayışla üretim faaliyetleri ile de hizmet bütünlüğünü de geliştirmekte ve bu konudaki yatırımları da devam etmektedir. 

Firmamız bünyesinde;

İthalat İhracat Üretim

- Tasarım 

- Modelleme

- Kalıplama

- Toptan ve Parekende Satış hizmetleri de yer almaktadır.

Üretim aşamamız; tamamı ile firmamız bünyesinde yer alan profesyonel ekip tarafından yapılmakta olup, üretim, kalite kontrol, satış ve satış sonrası hizmetlerde de, müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. 


Ayrıca;

Yaklaşık 18 ayrı Marka ve Model


Universal basamak grupları / Üretim ve tasarımları kendimize aittir. Krom-Alüminyum + Arka koruma barları – Basamaklar / Üretimleri kendimize aittir. 

alanlarında da, bir çok ürün hazırlığı ve çalışmaları da yapılmaktadır. 

Üretimi ve satışı yapılmakta olan ürünlerimiz ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

İlkemiz; otomotiv sektöründe yedek parça ile aksesuar kavramlarını birbirinden ayırarak, kendi organizasyonunu kuran ve bu konuda kurumsal hizmet veren, profesyonel bir kimlik ile bu birikimlerimizi tüketicilere aktarabilen bir yapı oluşturmaktır.

Firmamız, yenilikleri yakından takip ederek, sürekli gelişimi ile müşterilerini memnun ederek kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını sağlamaktır.
Sizleride aramızda görebilmek dileği ile…

-GÜRMER OTO.YAN.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.